Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640645

Eesti keele õpetaja (eesti keel teise keelena)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasnamäe Vene Gümnaasium pakub tööd eesti keele õpetajale põhikoolis ja gümnaasiumis. Õppetöö toimub eesti keeles.

Ootused kandidaadile

Vastavus "Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded" 29.08.2013 nr 30 määrusele. Eesti keele oskus C1 tasemel, kohusetundlikkus ning kõrge sotsiaalne kompetentsus. Kandideerida saavad ka üliõpilased.

Huvitavat ning väljakutseterohket tööd, stabiilset sissetulekut aktiivsele õpetajale.
Palume saata kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid ja elulookirjeldust CV keskuse kaudu hiljemalt 4. märtsiks 2020

Tööpakkumise number
#640645

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1315 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Gümnaasiumide tegevus

Vaata rohkem