Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178809

Eesti keele kui võõrkeele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööks on
* eesti keele õpetamine vene õppekeelega õpilastele s.h erialakeele õpetamine
Õpetaja tööülesanded on kirjeldatud koos oodatavate tulemustega TLMK üldharidusaine õpetaja ametijuhendis.

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
* vastavust haridusministri 26.02.2002.a määrusega nr 65 kehtestatud kutseõppeasutuse üldharidusaine õpetaja kvalifikatsiooninõuetele
* tahet töötada õpetajana
* aktiivsust ja ettevõtlikkust
* positiivset ellusuhtumist
* oskust suhelda noortega
* arvuti kasutamise oskust
* eneseanalüüsi oskust

Ettevõte pakub

* täiskoormust
* sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
* tugiisikut esimesel tööaastal
* enese arenguvõimalusi
* oma tööruumi ja -arvutit

Kool pakub tööd jätkusuutlikus ja arenevas organisatsioonis!

Tööpakkumise number
#178809