Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670717

Eesti keele kui teise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti keele õppetundide ettevalmistamine ja läbiviimine ettevalmistusklassides, uusimmigrantide individuaalõpe

  • Õpilase juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine.

  • Õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Ootused kandidaadile

  • Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus

  • Eesti keele valdamine kõrgtasemel

  • Vene keele valdamine suhtlustasemel

  • Tahtmine töötada õpilastega

  • Korrektsus tööülesannete täitmisel

  • Arvuti kasutamise oskus

  • Koostöö- ja suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Koolitusvõimalusi

  • Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumise aeg 26. oktoober 2020.

Tööpakkumise number
#670717

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

Sakala Eragümnaasium alustas õppetööd 1. septembril 2009. aastal. Kool loob tingimused õpilaste edukaks õppimiseks, arenemiseks ja eelseisvas elus toimetulemiseks.

Vaata rohkem