Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137165

Eesti keele ja kultuuri instituudi õppeassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tegeleb instituudi tööga seotud asjaajamisega, koostab ja haldab dokumente;
- korraldab instituudi õppetööd (tegeleb üliõpilaste esmase nõustamisega, haldab üliõpilastega seotud dokumente, registreerib õppetööle, väljastab hindamislehti ja sisestab hinded andmebaasi, peab üliõpilaste õppetöö tulemuste arvestust);
- täidab instituudi õppe- ja teadustööga seotud jooksvaid ülesandeid (teeb paljundustöid, varub kontoritarbeid ims).

Ootused kandidaadile

- Vähemalt keskharidus;
- Eesti keele valdamine sõnas ja kirjas, hea inglise keele oskus;
- Hea arvutikasutamise oskused;
- Korrektsus, täpsus, otsustusvõime;
- Oma töö iseseisva korraldamise oskus ja meeskonnatöö oskus;
- Väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Tähtajatut töösuhet avalik-õiguslikus organisatsioonis
- Kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas
- Pikendatud põhipuhkust ja sõbralikke kolleege

Tööpakkumise number
#137165