Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313761

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti keele ja kirjanduse õpetamine kutsekeskhariduse tasemel

Ootused kandidaadile

Pedagoogilne kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160- tunnine pedagoogikakursus või valmidus läbida see esimesel võimalusel.

Uuenevat töökeskkonda ja võimalust ise kujundada oma töökeskkonda
Arenevat kollektiivi
Võimalusi enesetäiendamiseks
Võimalust eneseteostamiseks

Lisainfo

Võimalik läbi rääkida transpordi kompenseerimise ja kohapealse elamisvõimaluse osas.

Tööpakkumise number
#313761

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2013
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
palgatingimused läbirääkimiste teel

kutseõppeasutus, asub Raplamaal, õpib ca.400 õpilast, töötab 75 töötajat

Vaata rohkem