Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341118

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja põhikoolile

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame eesti keele ja kirjanduse õpetajat põhikooli 6.-9.klassidele.
Koormus 23 tundi nädalas, soovitav töötamine klassijuhatajana.

Ootused kandidaadile

täidetud kvalifikatsiooninõuded või õppimist vastaval erialal
väga hea arvutioskus
meeskonna- ja koostööoskus
ausus
sisemine motivatsioon
pühendumus

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
enesetäiendamise võimalusi
head koostöömeeskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd
töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele

Tööpakkumise number
#341118

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
23. mai 2014
Kuulutus sisestati:
4. mai 2014

Jüri Gümnaasium asub umbes 12 km Tallinnast Tartu suunas. Hea bussi ja marsruuttakso ühendus Tallinnaga. Koolil on algkoolimaja, õppekorpus, kaasaegsed õppimis-, sportimis- ja huvitegevust võimaldavad tööruumid. Kooli juures tegutsevad spordikeskus koos ujulaga, raamatukogu ja huvialakool.
Aasta jooksul valmivad gümnaasiumimaja ja pallihall.
Koolis õpib 960 õpilast ja töötab140 õpetajat ja koolitöötajat.

Vaata rohkem