Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305240

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Õpilastele õppekavade piires ettenähtud teadmiste ja oskuste andmine.
* Suunab ja abistab õpilasi aineolümpiaadideks ja võistlusteks ettevalmistamisel ja osalemisel.
* Osaleb ainekomisjoni töös.
* Võtab osa õppenõukogu tööst.
* Koostab aine tööplaani.

Ootused kandidaadile

* Vastavus kvalifikatsiooninõuetele.
* Soovitav eelnev erialane töökogemus.
* Oskus mõista ja suunata õpilase arengut.
* Arvutikasutamisoskus.
* Hea suhtlemis- ja koostöövalmidus.

Ettevõte pakub

* Ajakohast töökeskkonda.
* Aktiivset eneseteostust.
* Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
* Arengu- ja koolitusvõimalusi.
* Palka vastavalt kvalifikatsioonile.

Lisainfo

Gümnaasiumi astmes on vaja läbi viia ka meediat tutvustavad kursused.
Palun lisaga CVle motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#305240

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2013

Otsime oma meeskonda EESTI KEELE JA KIRJANDUSE ÕPETAJAT põhikoolis 24 ainetundi, mis on kokku 1,0 ametikohta. Lisaks on ka meedia tunnid gümnaasiumis. Isikuomadustelt oleks koostööaldis, usaldusväärne, hea juhendaja, elurõõmus ja lapsesõbralik.

Vaata rohkem