Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #426850

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja (lapsehoolduspuhkuse asendusajaks)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* õpimotivatsiooni toetava õppekeskkonna loomine
* eesti keele ja kirjanduse tundide andmine põhikoolis (2. ja 3. kooliaste)
* individuaalne töö õpilastega (vastavalt vajadusele nii mahajääjate kui andekatega)

Ootused kandidaadile

* nõuetele vastav hariduslik ettevalmistus (magistri tase)
* empaatiavõime
* hea suhtlemisoskus
* positiivne ellusuhtumine
* kasuks tuleb töökogemus põhikooliklassidega
* soovitav kujundava e. õppimist toetava hindamise valdamine

Ettevõte pakub

* eneseteostust ja arenemisvõimalusi
* huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
* meeldivat töökollektiivi
* täiendõppe võimalust
* võimalusi sportlikuks vormis hoidmiseks

Lisainfo

Täiskoormusega asenduskoht põhitöötaja lapsepuhkuse ajaks.

Tööpakkumise number
#426850

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2016

Tegus linnalähedane maakool Tartumaal. Õpilaste koguarv 1.-12.kl ~490. Gümnaasiumis toimivad õppesuunad: meedia, sport, tehnoloogia.

Vaata rohkem