Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64557

Eesti keel võõrkeelena õppejõud

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja avaliku konkursi eesti keel võõrkeelena 3 õppejõu leidmiseks Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve osakonda sügisest 2006. a.
Töölepingud sõlmitakse 1. õppeaastaks, s. o kuni 15.06.2007. a.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž
  • soovitavalt erialane magistrikraad
  • pedagoogilise töö kogemus
  • aktiivsus ja omaalgatuslikkus
  • väga hea eesti ja vene keele ning tööalase inglise keele oskus
  • võimeline õppetööd läbi viima eesti keeles kutse- ja kõrghariduse tasemel
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • initsiatiivikus
  • valmisolek osalemaks rakendusuuringutes ja rahvusvahelistes projektides
  • arvuti kasutamise oskus
  • valmisolek kuni 30 minutiliseks näidisloenguks eesti keeles

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerijal palume esitada järgmised dokumendid:
1) kirjalik avaldus;
2) elulookirjeldus (teenistuskäik);
3) teadus- või kutsekraadi või kõrgharidust tõendava dokumendi koopia;
4) kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Tööpakkumise number
#64557