Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39230

Eesti filoloogia osakonna sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Dokumendihaldus, kirjavahetuse pidamine
  • Koosolekute protokollide koostamine
  • Informatsiooni vastuvõtmine ja edastamine
  • Üliõpilaste esmane nõustamine õppetööd puudutavates küsimustes
  • Õppejõudude assisteerimine
  • Õppetoolide tööga seotud igapäevaste probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Kesk-eri või keskharidus
  • Teadmised asjaajamisest
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel on eeliseks
  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • Korrektsus, täpsus
  • Kohusetundlik ja algatusvõimeline

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Täiendav informatsioon: Siiri Soidro, siirike@tpu.ee

Tööpakkumise number
#39230