Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140743

Eelmüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- esmase kliendikontakti loomine
- kliendibaasi haldamine

Ootused kandidaadile

- teadmised ja kogemused klienditeenindusest
- elementaarne arvutioskus
- kasuks tulevad teadmised müügitööst
- inglise või vene keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

- motiveerivat tulemuspalga süsteemi
- parimat meeskonda
- hindamatut kogemust edukas ettevõttes

Tööpakkumise number
#140743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2008
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2008

CV Keskus on kasvanud Eestis külastatavaimaks tööportaaliks, andes oma klientidele keskmiselt 35 000 kandideerimist kuus ning pakkudes kõrgel tasemel tehnilisi lahendusi. Tänu kliendisõbralikkusele ning paindlikkusele on meie püsiklientideks enam kui 1300 ettevõtet Eestis ja välismaal. CV Keskuse eesmärgiks on olla parimaks töö- ja värbamise veebikeskkonnaks Baltikumis.

Vaata rohkem