https://www.cvkeskus.ee/41393

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41393

Eelinfo toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

BNS-i Tallinna toimetuse sisemiselt kasutatava eelinfo ja eelinfotoodete koostamine


Ootused kandidaadile

huvi ajakirjanduse vastu
lai silmaring
väga hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
täpsus
kohusetundlikkus
kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
eelnev töökogemus ajakirjanduses pole esmatähtis


Ettevõte pakub

ametiga seotud väljaõpet
arenguvõimalusi
meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda


Tööpakkumise number
#41393
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Eelinfo toimetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!