Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670561

EELEKTRISÜSTEEMIDE JA ELEKTRIVARUSTUSE PROJEKTEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda projekteerijat spetsialiseerumisega elektripaigaldise projekti erinevatele osadele:

  • Hooneautomaatika projekteerija (projekti hooneautomaatika ja tuleohutuse automaatika osa jooniste koostamine);
  • Nõrkvoolu osa projekteerija (tööülesanneteks ATS, side, valve- ja läbipääsusüsteemide, helinduse jm jooniste koostamine);
  • Väliselektrivõrkude projekteerija (s.h. elektri ja side välisvõrkude alajaamad, õhu ja kaabelliinid, tänavavalgustus, side);
  • Hoonete elektrivarustuse projekteerija (peajaotlad, magistraalvõrk)

Sealhulgas:

  • kooskõlastamine võrgu valdajatega;
  • suhtlemine ametkondade ja klientidega;
  • oma projektiosade juhtimine ja esindamine projektis;
  • osalemine nõupidamistel;
  • dokumentatsiooni vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • Eri- või kõrgharidus ja eelnev erialane töökogemus vähemalt 1 aasta;

  • Hea arvutikasutamisoskus: AutoCAD, MagiCAD, CADS Planner, Dialux, MS Office, BIM;

  • Erialase seadusandluse, normide ja standardite tundmine;

  • Eesti ja vene keele valdamine kõnes ja kirjas;

  • Kasuks tuleb inglise või soome keele oskus suhtlustasandil;

  • Oskus oma tööd korraldada, tähtaegadest kinni pidada;

  • Võimekus töötada vastutava spetsialistina (kutsetunnistus Diplomeeritud elektriinsener tase 7 või kõrgem / pädevustunnistus; Turvasüsteemide projekteerija tase 6).

Ettevõte pakub

  • Stabiilne töösuhe;

  • Paindlik tööaeg;

  • Väljakutset pakkuvad projektid;

  • Tulemustele vastav tasu;

  • Võimalus erialaseks enesetäienduseks;

  • Majas on söögituba ja spordisaal, mida on mugav kasutada.

Tööpakkumise number
#670561

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9 - 11 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

Rausi OÜ põhitegevuseks on hoonete ja rajatiste elektripaigaldiste projekteerimine, mis jaguneb kolmeks suuremaks valdkonnaks: tugevvoolu projektid, automaatika projektid ja nõrkvoolusüsteemide projektid. Rausi OÜ tegutseb aastast 2008, kuid meie töötajate kogemus elektriprojekteerimise alal on palju pikem. Firma tuumik on koos töötanud vähemalt 20 aastat. Soovime leida oma kollektiivi värsket tööjõudu, kellele oma oskusi edasi anda.

Vaata rohkem