https://www.cvkeskus.ee/425662

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eelarvestusosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425662

Tööpakkumise number

425662

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks saab olema eelarvestusosakonna töö juhtimine ja korraldamine. Kuna ametikoht on uus, siis on Sul võimalus see oma käe järgi kujundada. Sinu alluvuses asub tööle 2 eelarvestajat.


Nõudmised kandidaadile

Me ootame, et Sa omaksid eelnevat kogemust eelarvestusosakonna juhi ametikohalt või et Sa oled töötanud vähemalt 3-aastat eelarvestajana. Meie jaoks on oluline, et Sa oled eelarvestamises 100% vilunud ja omad kogemust vähemalt 5 milj. maksumusega eelarvete koostamisel. Kõrghariduse olemasolu on meie jaoks samuti tähtis. Tööks on vajalik väga hea eesti keele valdamine, kasuks tuleb inglise ja vene keel oskus. Kuna kontorid asuvad nii Tallinnas kui Viljandis ja aeg-ajalt tuleb külastada ka kliente ning projekteerijaid, on autojuhiloa olemasolu samuti vajalik. Lisaks eeldame, et Sul on hea pingetaluvus, suurepärane suhtlemisoskus, optimistlik maailmavaade ning oskus olla vastavalt vajadusele ja situatsioonile paindlik.


Ettevõte pakub

Väga sõbralikku, stabiilset ja ühtehoidvat kollektiivi. Suurepärast töökeskkonda ja uhiuut kontorit Tallinna kesklinnas. Palju tegutsemisvabadust, vastutust ning vaheldusrikast ja liikuvat tööd. Juhtkonna igakülgset toetust ning võimalust rahulikult uude rolli sisse elada. Kõiki tööks vajalikke ametialaseid koolitusi. Loomulikult kuulub paketi hulka ka motiveeriv töötasu ja ametiauto.Lisainfo

Kui leiad, et see on suurepärane võimalus just Sinu jaoks, siis anna endast märku hiljemalt 12.juuniks.

Täiendavatele küsimustele vastab TalentFinder konsultant Kristel Velling telefonil 5684 2948.

Tööle asumise aeg kokkuleppel, sobib ka alates sügisest.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
30. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Vilcon Ehitus on 2009. aastal loodud eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte. Vilcon Ehituse professionaalsete projekti-ja objektijuhtide käe all on valminud mitmed suuremad ning väiksemad SPA-d, hotellid, kaubanduskeskused, büroo-, lao- ning eluhooned üle terve Eestimaa.
Meie eesmärgiks on läbi usaldusliku ja meeldiva koostöö saavutada Tellijate rahulolu ning rõõm iga valminud objekti üle. Soovime olla ehitusettevõte keda soovite valida enda ehitustegevuste planeerimisel püsivaks koostööpartneriks. Vaata lisainfot ettevõtte kohta www.vilcon.ee