Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292071

Eelarvestaja-tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste vastuvõtmine
Pakkumiste vormistamine
Hinnakalkulatsioonide koostamine
Materjalide arvestus ja nende tellimine
Suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

Omab varasemat töökogemust metallitootmise ettevõttes
Omab tehnilist kõrgharidust
Tunneb hästi tootmistehnoloogiat ja töövõtteid
Oskab heal tasemel eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus
Oskab lugeda tehnilisi jooniseid
On õppimis- ja arenemisvõimeline
On aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
Stabiilset pikaajalist töösuhet
Kaasaegsest töökeskkonda
Koolitusi nii ettevõtte siseselt kui väliselt
Ühiseid üritusi ja koosviibimisi

Lisainfo

Ettevõte omab kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2008 sertifikaati.

Tööpakkumise number
#292071

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
19. november 2012

Bestway OÜ on 1999. aastal asutatud kõrge viimistlusastmega metalltooteid valmistav ettevõte. Toodangu hulka kuulub väga erinevaid tooteid sh metallmööbel, suurköökide sisseseade komponendid, avaliku ruumi tooted jne. Bestway OÜ kuulub Eesti päritolu tehnoloogiaettevõtete gruppi Technobalt Grupp, mis on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemile.

Vaata rohkem