Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316900

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelarvestaja peamiseks tööülesandeks on tee-ehitusalaste hinnapakkumuste ettevalmistamisega seotud tegevused (objektide, projektide ja dokumentatsiooniga tutvumine; pakkumuste koostamine ja vormistamine).

Ootused kandidaadile

Ehitus- või tee-ehitusalane kõrgem haridus
Hea arvutikasutamise oskus
Teedeehituses/ehituses töötamise varasem kogemus (projektide lugemise oskus)

Ettevõte pakub

Head töötingimused
Motiveeriv töötasu

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:
* varasem töökogemus eelarvestajana
* hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime
* võõrkeelteoskus

Tööpakkumise number
#316900

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2013
Kuulutus sisestati:
13. august 2013

AS TREF (algselt Tartu Linna TREV) on 1972.aastal moodustatud ettevõte eesmärgiga remontida ja ehitada Tartu linna tänavaid. Alates 1993.a tegutseb ettevõte kohalikul erakapitalil põhineva aktsiaseltsina. Aastast 1995 on ehitatud tänavaid ka mujal Eestis ning paigaldatud asfaltbetoonkatteid Riigi Maanteeameti tellimusel. Praeguseks on Maanteeameti tellimusel teostatavad tee-ehitusobjektid kujunenud tähtsaimateks ettevõtte igapäevatöödeks. AS TREF peamisteks tegevusaladeks on maanteede, tänavate ja kõnniteede ehitus, hooldus ning remont; asfaltbetoonsegude tootmine, paigaldamine ja müük. Suuremad tööd ja tegemised saavad alguse Tartus, Teguri 55 asuvast tootmisbaasist. AS-l TREF asuvad osakonnad Kärknas, Tartu maakonnas (filleri tootmine) ja Ahtmes, Ida-Virumaal (asfalditehas). AS TREF on alates 2001.aastast juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO9001:2008, millele lisandus 2007.aastal keskkonnajuhtimissüsteem ISO14001:2004. AS TREF on Eesti Asfaldiliidu, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

Vaata rohkem