Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339533

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Palk- ja puitpaneelmajade omahinnakalkulatsioonide koostamine; püstitustööde eelarvestamine; ehitusmaterjalituru monitoorimine ja sobivate ning kuluefektiivsete lahenduste integreerimine olemasolevatesse tüüplahendustesse; müügiosakonna nõustamine ja abistamine oma pädevusvaldkonna piires.

Ootused kandidaadile

Praktiline kogemus eelarvestajana ehitusvaldkonnas või majatootmisettevõttes
Tehniline kõrg- või eriharidus (või selle omandamine)
Hea ruumiline taju ja jooniste lugemise oskus
Inglise keele valdamine suhtlustasandil
Oskus töötada meeskonnas
MS Office-programmide kasutamise oskus

Eelise kandideerimisel annab:
Varasem töökogemus palk- ja puitehitistega
Erialase seadusandluse ja normatiivdokumentide tundmine
Teiste riikide ehitusvaldkonna tundmine
Projekteerimisprogrammide AutoCad, Heino Möldre Seina paneel ning Palkmaja kasutamisoskus,

Ettevõte pakub

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
Arenguvõimalust
Põhipalk + tulemustasu
Tänapäevast töökeskkonda ja -vahendeid
Sõbralikku ja tulemusele orienteeritud meeskonda

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame CV-d ja motivatsioonikirja kuni 11.05.14

Lisainfo telefonil: +372 521 9931
Aadress: Kaseküla 14, 61007 Elva, Tartumaa
Koduleht: www.rpm.ee

Tööpakkumise number
#339533

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2014
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2014

AS RPM Grupp on üks pikima ajalooga puitmaju tootev ja eksportiv ettevõte taasiseseisvunud Eestis – alustasime tegevust 1990. aastal. Meie põhitoodanguks on eriprojektilised puhke- ning elumajad ja konstruktsioonielemendid. Pakume oma toodangut nii täispalk kui ka puitpaneellahenduses. Meie kogemustebaas on rikas – oleme ehitanud üle 2 000 maja, rohkem kui 26 riigis.

Vaata rohkem