Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145541

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitustööde eelarvete koostamine
  • objektide ehitusmahtude arvutamine
  • alltöövõtjatelt hinnapakkumiste küsimine
  • suhtlemine tellijatega hinnapakkumise faasis
  • hinnapakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane haridus või selle omandamine
  • ehitusalane töökogemus
  • eesti ja vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus (sh AutoCADi tundmine)
  • täpsus, korrektsus

  • teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka ning preemiasüsteemi

Lisainfo

Kasuks tuleb juhiloa olemasolu.

Tööpakkumise number
#145541

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
25. märts 2008

OÜ Traveter Ehitus on ehitusettevõte, kes tegutseb Eesti ehitusturul alates 2001. aastast. Ettevõtte klientideks on peamiselt ehituse peatöövõtjad. Ettevõte annab tööd ca 30-le töötajale ning mitmetele alltöövõtjatele.
Ettvõtte kolm peamist tegevusvaldkonda:

- üldehitustööd (eramajade ehitus ja projektijuhtimine)

- fassaaditööd (soojustamine ja krohvimine)

- hüdroisolatsioonitööd (peamiselt keldrite ning vundamentide hüdroisoleerimine)

Vaata rohkem