Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40752

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehituseelarvete koostamine
  • allhankijate vähempakkumiste organiseerimine
  • vähempakkumise dokumentatsiooni kontroll ja pakkumiste esitamine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus, erandina tehnikumi haridus
  • hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
  • otsustusvõime ja koostöövalmidus
  • pingetaluvus
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • ausus, täpsus ja korrektsus

  • huvitavat tööd meeldivas keskkonnas ning arenguvõimalust koos firmaga
  • tööks vajalikke abivahendeid (arvuti, mobiiltelefon jne.)
  • ametiauto kasutamise võimalust
  • ehitustehniliselt huvitavaid väljakutseid
  • motiveerivat palgasüsteemi
  • täiendkoolitust
  • stabiilset ja tänapäeva nõuetele vastavat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#40752