Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240829

Tööpakkumise number

240829

Töö kirjeldus

Võtame tööle siseuste ja vaheseinte eelarvestaja, kelle peamisteks ülesanneteks on siseuste ja vaheseinte projektide eelarvestamine koostöös müügi- ja tootmisosakonnaga.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on töökogemus eelarvestaja või konstruktorina, väga hea eesti ja soome keele oskus. Tehniline taip ja analüüsivõime, isikliku sõiduauto kasutamise võimalus. Vajalik on Office paketi ja Autocad programmi oskus heal tasemel.

Pakume väljaõpet, häid töötingimusi ja professionaalset meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
29. september 2011

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks ning toodame ja müüme Tank Indoor Systems kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja.