Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389175

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda eelarvestajat, kes teostaks erinevate ehitusprojektide mahu- ja eelarvestusteenust vastavalt EVS 885:2005 standardile.
Pakutava ametipositsiooni igapäevased tööülesanded on järgmised:

- Ehitusmahtude võtmine projekti alusel
- Eelarvete koostamine
- Hinnakirjade uuendamine
- Ühikhinnabaasi korrashoid ja uuendamine

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus (või omandamisel), rakenduslik kõrgharidus
- Hea eesti ja vene keele oskus
- Ehitusprojektide lugemise oskus
- AutoCad tarkvara tundmine
- Õppimisvõime ja töökus
- Valmisolek meeskonnatööks
- Kohusetundlikkus ja ausus

Lisaks tuleb kasuks:
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Eelarvestamistarkvara Caesar tundmine
- Eelnev töökogemus eelarvestamise alal
- Eelnev töökogemus ehitusobjektil

Ettevõte pakub

- Põnevat tööd
- Võimalust oma teadmisi arendada ja rakendada
- Töötasu vastavalt tööpanusele
- Sõbralikku kollektiiv
- Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#389175

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2015
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2015

OÜ Spin Data alustas oma aktiivset tegevust 2006.aastal. Ettevõttel on kaks tegevusvaldkonda: raamatupidamise teenuse teostamine ja ehituse mahu- ja eelarvestuse teenuse teostamine.

Ehituse mahu- ja eelarvestuse teenust pakume ehitusfirmadele, kinnisvaraarendajatele, omavalitsustele, eraisikutele ja projekteerimisbüroodele. Meie strateegiaks on põhjalikkus, täpsus, kvaliteet ja vastavus Eesti Ehituskulu standardile EVS 885:2005.

www.teenused.ee

Vaata rohkem