Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65395

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kasvavasse kollektiivi eelarvestajat, kelle ametikohustuste hulka kuulub:
ehitusprojekti alusel mahtude arvestamine
allhankijatele hinnaküsimiste koostamine
suhtlemine allhankijatega, vajadusel tellijaga
ehituse maksumuse eelarvestamine ja analüüs
kontrolleelarvete koostamine ja analüüs
hinnapakkumiste koostamine
muud eeltooduga kaasnevad toimingud

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame/ootame:
valmisolekut meeskonnatööks
suhtlemisoskust
arenemise võimet
ehitusjooniste lugemise oskust
arvuti kasutamise oskust
Kasuks tuleb eelnev töökogemus eelarvestajana

Ettevõte pakub

arengu võimalust
eneseteostuse võimalust
tervet ja asjalikku õhkkonda
kaasaegset töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#65395