Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57441

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusprojektide hinnakalkulatsiooni teostamine
  • Ehituslike hangete kohta info kogumine
  • Tehniliste alternatiivide ja riskide hindamine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • eelarvestaja töökogemus ehituses
  • hea arutikasutamise oskus
  • hea eesti ja vene keele oskus
  • suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • kohusetundlikkus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka ning tulemuspreemiat
  • kaasaegset arenevat meeskonda
  • koolitust vastavalt vajadustele

Tööpakkumise number
#57441