Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39988

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hinnapakkumiste koostamine
riigihangete koostamine
objektide ülevaatus ja mõõdistamine
hinnapakkumiste analüüsiks vajalike andmete süstematiseerimine
klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

omab või on omandamas kõrgharidust
omab töökogemust ehituse alase eelarvestamise valdkonnas
tunneb hästi enamkasutatavaid tarkvaraprogramme
valdab vene keelt
on püsiv ja põhjalik

Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
erialast täiendkoolitust
ametiautot

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke CV ja kaaskiri koos palgasooviga hiljemalt 14.02.2005.a.

Tööpakkumise number
#39988