Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62134

Tööpakkumise number

62134

Töö kirjeldus

  • Ehituseelarvete koostamine
  • Allhankijate hinnapakumiste analüüs

Nõudmised kandidaadile

  • Erialase haridusega või seda omandamas
  • Erialase töökogemusega
  • Kohusetundlik ning iseseisev
  • Hea arvutioskusega

Kasuks tuleb:
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Caesari valdamine

  • Tööle ja tulemustele vastavat kompensatsioonipaketti põhipalga (alates 10 000 kr ) ja tulemustasude näol
  • Karjääri kiiresti arenevas ettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
7. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
13. märts 2006

Kaubamärgi „Nova Haus" alla on koondunud 3 tegevusvaldkonda: kinnisvaraarendus, puitkarkassmajade tootmine ning montaaž ja ehitus.

Kontserni kuulub OÜ Nova Haus Element, mille põhitegevuseks
on puitkarkassiga seinamoodulitest kokkupandavate elumajade ja hoonete tootmine.

Oma majade põhikonstruktsioonide väljatöötamisel oleme lähtunud Saksamaa ja Skandinaaviamaade kogemustest, kus elementmajasid on toodetud juba üle 70 aasta.

Teenindame meelsasti välisturge. Tunneme Saksa ehitusturu spetsiifilisi nõudmisi ning omame seal 26 eramu monteerimise ning ehitamise kogemust.

Visioon

Olla kliendile usaldusväärne partner uue kodu rajamisel.

Missioon

Mõeldes kliendile pakume läbi standardsete lahenduste ja efektiivse tootmise õiglast kvaliteedi ja hinna suhet.

Põhiväärtused

• Usaldusväärsus
• Kliendikesksus
• Professionaalsus
• Uuendusmeelsus
• Avatus