Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639609

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 11. veebruar 2020
Kuulutus aegub:10. märts 2020

Töö kirjeldus

Nordlin Ehituse eelarvestajana kuulub Sinu vastutusvaldkonda eelarvedokumentatsiooni ja hinnapakkumiste koostamine ning esitamine.

Ootused kandidaadile

Meie jaoks on oluline, et:

  • oled ennast tööalaselt tõestanud ehitusvaldkonna eelarvestajana
  • väljendad end nii kõnes kui kirjas suurepäraselt eesti keeles, hästi ka inglise keeles
  • AutoCad ja Excel on Sinu igapäevased töövahendid
  • Sind võib iseloomustada täpse, sihikindla ja süsteemse inimesena
  • oled iseseisva tööstiiliga, ent ka hea meeskonnamängija

Ettevõte pakub

Miks liituda Nordlin Ehitus kollektiiviga?

  • saad hindamatu töökogemuse ja võimaluse pürgida oma ala tippu
  • lisaks heale töötasule ka motiveeriv tulemustasusüsteem
  • Sind ootab edukas ja kokkuhoidev meeskond
  • suurepärased töötingimused ja kaasaegne kontor Tallinna kesklinnas
  • ühined ettevõttega, mis väärtustab oma töötajaid

Tööpakkumise number
#639609

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2020

Nordlin Ehitus on Eesti kapitalil põhinev ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimise ettevõte, mis on asutatud kogenud Eesti ehitusjuhtide poolt. Nordlin Ehitus on alates 2010. aastast kasvanud üheks Eesti turu juhtivaks ettevõtteks.

Vaata rohkem