Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22856

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • objekti eelarvestamine ja hinnapakkumiste tegemine
  • materjalide hinnapakkumiste võtmine
  • materjali spetsifikatsioonide koostamine tootmisele

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus
  • ehitus/masinaehitusalased üldteadmised
  • analüütiline ja loov mõtlemine
Kasuks tuleb:
  • hea inglise ja vene keele oskus
  • eelarvestaja/ehitusalane töökogemus

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ja arenevas firmas

Lisainfo

CV koos avaldusega palume saata virve@metus.ee

Tööpakkumise number
#22856

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2003
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2003

Metus-Est valmistab ja paigaldab teras- ja alumiiniumprofiilidest klaasavatäiteid (uksed, aknad, klaasfassaadid, vaheseinad, talveaiad)

Vaata rohkem