Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272945

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hinnapakkumiste koostamine
  • projektide eelarvestamine
  • mahtude arvutamine
  • teostatud projektide hindade analüüs
  • hinnaküsimised tarnijatelt ja alltöövõtjatelt

Ootused kandidaadile

  • ehituslik haridus (võib olla omandamisel)
  • AutoCadi ja Microsoft Office väga hea kasutamise oskus
  • ehitusalaste normide ja seadusandluse tundmine
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea stressitaluvus ja paindlikkus
  • loogiline mõtlemine

Kasuks tuleb:
  • töökogemus eelarvestamises

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • häid töötingimusi
  • tööalast koolitust

Tööpakkumise number
#272945