Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430521

Tööpakkumise number

430521

Töö kirjeldus

Otsime oma meeldivasse kollektiivi eelarvestajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
• teraskonstruktsioonide tootmise eelarvete, hinnapakkumiste ja prognooside koostamine
• mahtude arvutamine ja jooniste lugemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• oled huvitatud pikema-ajalisest töösuhtest
• Sul on ehitusalane töökogemus või kõrgharidus (või tegeled selle omandamisega)
• valdad nii kõnes kui kirjas heal tasemel eesti ja inglise keelt
• oled osav arvutikasutaja (kontoritarkvara) ja oskad hästi jooniseid lugeda
• oled analüüsi- ja üldistusvõimeline, töös täpne ja korrektne, kohuse- ja vastutustundlik ning julge suhtleja. .

Kasuks tuleb vene ja soome keele oskus ning ehitus- ja masinaehituseelarvete koostamise kogemus.

Omalt poolt pakume väljaõpet, huvitavat ja vastutusrikast tööd, mugavat ning kaasaegset töökeskkonda kesklinna vahetus läheduses, toredat meeskonda, palju ühisüritusi ja konkurentsivõimelist töötasu.
Kandideerimiseks esita palun oma CV ja motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2016

Maru Metall AS on põhiliselt ehituslike teraskonstruktsioonide projekteerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud Maru kontserni kuuluv ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996.
Pakume täisteenust: projekteerimist, tootmist ja tarnet lõppkliendile.
Maru Metall AS on oma tegutsemisaastate jooksul kujunenud Eestis juhtivaks teraskonstruktsioonide tootjaks ja arvestatavaks ning usaldusväärseks partneriks ka teistes Euroopa riikides.