Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641219

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehituslike objektide mahtude ja maksumuste arvutamine: välistrassid
(kaugkütte-, gaasi- ja VK-trassid) ja tehnoloogilised torustikud (maapealsed
trassid, hoonesisesed kommunikatsioonid, seadmete montaaž, jne)
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Hinnapäringute koostamine, saabunud hinnapakkumiste analüüs
  • Jooniste ja projektide lugemine, andmete kogumine
  • Suhtlemine hankijate ja tarnijatega
  • Kohapealne tutvumine eelarvestatavate objektidega

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane või tehniline kõrgharidus, rakenduslik kõrgharidus (võib olla ka
omandamisel)
  • Soovitavalt varasem töökogemus ehitusprojektide eelarvestamisel
  • Hea eesti kirjalik ja vene keele suhtlemise soskus, kasuks oleks ka inglise keele
oskus
  • Hea arvutioskus (Word, Excel, Outlook, AutoCad)
  • Püsivus, korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus ja hea analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • Tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes
  • Motiveerivat palka
  • Sõbralikku ja tulemustele orienteeritud kollektiivi
  • Võimalusi täiendavatele koolitustele

Tööpakkumise number
#641219

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

MAGMA AS on ettevõte mille tegevusaladeks on eriehitustööde teostamine: välisvõrkude (kaugküttetrassid, gaasitrassid) ehitus, tehnoloogiliste torustike ja seadmete montaaž, metallkonstruktsioonide valmistamine, katlamajade ehitus, katelde ja teiste soojustehniliste seadmete montaaž ja remont.

Vaata rohkem