Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625090
Kaugtöö võimalus

Eelarvestaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. oktoober 2019
Kuulutus aegub:28. november 2019

Töö kirjeldus

-Ehitusmahtude arvutamine
-Hinnapakkumiste koostamine
-Suhtlemine klientidega (täpsustav kirjavahetus, kõned)
-Lihtsamate ehitustehniliste sõlmlahenduste joonestamine CAD-is
-Pakkumisega kaasneva dokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

-Ehitusalane kõrgharidus(võib olla omandamisel) või eelnev töökogemus samas valdkonnas
-Hea arvutikasutusoskus (AutoCAD, Office)
-Hea orienteerumine arvudes ja matemaatiline analüüsioskus
-Iseseisva töö tegemise oskus
-Korrektsus js täpsus
-Suhtlemisoskus
-Kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

-väljaõpet
-huvitavat ja vaheldusrikast tõõd
-Ettevõttesisest arenguvõimalust
-Motiveerivaid töö- ja palgatingimusi
-Tööaega E-R 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#625090

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2019

Professionaalne partner katuste ja fassaadide ehitamisel ning renoveerimisel.
19 aastat kogemust. 4 400 000 m² kaetud katuseid ja fassaade.

Vaata rohkem