https://www.cvkeskus.ee/126762

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126762

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakkumismaterjali läbitöötamine ja analüüs;
hinnapakkumiste koostamine;
alltöövõtu- ja tarnepakkumiste küsimine ja käsitlemine


Ootused kandidaadile

keskkonnatehnika- või ehitusalane eriharidus või selle omandamine;
arvutiprogrammide Word, Excel, AutoCad tundmine;


Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi ja erialast täienduskoolitust
motiveerivat tulemustele orienteeritud palka
head seltskonda
kokkuleppel osalist tööaega


Tööpakkumise number
#126762
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Eelarvestaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!