Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687699
Kaugtöö võimalus

Eelarvestaja

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Meie ettevõttesse on oodatud EELARVESTAJA.

Oled osa meeskonnast, kelle tööülesannete hulka kuuluvad:

  • töö projektipõhise dokumentatsiooniga
  • töömahtude arvestamine
  • hinnapäringute koostamine ja nende põhjal ehitushindade küsimine
  • ehitushindade analüüs ja nende kasutamine eelarvete koostamisel
  • projektide eelarvete koostamine ja nõuetekohane vormistamine pakkumuste esitamiseks
  • muude pakkumuste esitamiseks vajalike dokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)

  • kasuks tuleb eelnev töökogemus ehituse eelarvestajana, objektijuhina, objektiinsenerina

  • hea suhtlemisoskus ja eneseväljenduse oskus

  • eesti ja inglise keele oskus (kasuks tuleb ka vene ja/või soome keele oskus)

  • hea arvutikasutamise oskus (sh. .dwg joonistega töötamine)

  • hea pingetaluvus

  • täpsus ja korrektsus

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd

  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid

  • toetavat meeskonda

  • väärilist töötasu

  • enesetäiendamisvõimalusi

Tööpakkumise number
#687699

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021

AS Harju Ehitus on projekteerimise, ehitusprojektide juhtimise ja ehituse peatöövõtuga tegelev firma. Samuti tegeleme kinnisvaraarendusega.
Ettevõte on asutatud aastal 1992 ehitusinseneride poolt ja ka täna töötavad meil valdavalt pikaajalise erialase töökogemusega spetsialistid.
Ettevõte on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

Vaata rohkem