Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198477

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjektide ja -projektide eelarvestamine, müügi- ja hinnapakkumiste tegemine, hangete korraldamine.

Ootused kandidaadile

Ehitus- või majandusalane kõrgharidus, ehituses eelarvestamise kogemus, ehitusvaldkonna ja ehitusmaterjalide tundmine, täpne, korrektne, loov, väga hea analüüsivõime, hea suhtlemisoskus, kõrge pingetaluvus, meeskonnatöö oskus, lojaalne.

Head tööd ambitsioonikas ettevõttes, head töötasu koos tulemustasuga, telefoni kõnede kompensatsiooni, kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Töötaja allub Müügidirektorile.

Tööpakkumise number
#198477