Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 453819

Tööpakkumise number

453819

Töö kirjeldus

-Ehituseelarvete ja hinnapakkumiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine (viimane kursus);
- Kasuks tuleb eelarvestamise töökogemus;
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
- Hea eesti keele oskus;
- Hea organiseerimisvõime;
- Väga hea arvutioskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (AutoCAD, Excel)

Ettevõte pakub

- Heal tasemel põhipalka ja motiveerivat tulemustasu
- Kaasaegne kontor Kristiines
- Kaasaegseid töövahendeid
- Võimalust ettevõttes öelda sõna kaasa
- Stabiilset töökohta
- Enesetäiendamise võimalusi;

Palga osas ootame teiepoolset ettepanekut. Palga, kogemuse ja jõudluse vahel on võrdusmärgid.

Lisainfo

Eelarvestaja ja hinnapakkumiste eest vastutav juhatuse liige teevad koostööd hinnapakkumise ajal ja hinnapakkumise saatmise eel. Pakume võimalust osaliselt teha tööd ka kontorist eemal, kui on selleks soov ja see ei mõjuta töö tulemusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2017

Firmast:

Evicon OÜ on 2010. aastal asutatud ehitusettevõte, mis oma põhitegevusega alustas 2011 aastal. Meie tegevusaladeks on peatöövõtt, eramute ehitus, üldehituse terviklahendused, katuse ja fassaadide ehitustööd (vt. www.evicon.ee). Oma eesmärkidest oleme esikohale seadnud ettevõtte ja töötajate stabliiseks arenguks ja rahuloluks vajaliku keskonna loomise, mis omakorda tagab koordineeritud ehitustegevuse ning tulemuse kvaliteedi.