Eelarvestaja
Tööpakkumise number #700649
Kaugtöö võimalus

Evicon ehitus OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Hankedokumentatsioonidega tutvumine ja analüüsimine;

  • Ehitusmahtude arvutamine;

  • Hinnapäringute küsimine alltöövõtjatelt ja tarnijatelt;

  • Objektide maksumuse eelarvestamine;

  • Hangete koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb varasem töökogemus eelarvestajana;

  • Ehitustehnoloogia ja hoonete tehnosüsteemide tundmine;

  • Kohusetundlikkus, põhjalikkus, täpsus ja iseseisvus tööülesannete täitmisel;

  • Heal tasemel Autocad ja Exceli oskus;

  • Väga heal tasemel Eesti keele oskus;

  • Ehitusalane kõrgharidus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline põhipalk ja boonussüsteem;

  • Ägedad ühisüritused koos tiimiga;

  • Nooruslik, toetav ja koostööaldis meeskond;

  • Võimalus ettevõtte juhtimises kaasa rääkida;

  • Heade tulemuste korral on võimalus ettevõttesiseselt karjääriredelil tõusta;

  • Kaasaegne kontor Tallinnas.

Tööpakkumise number
#700649