https://www.cvkeskus.ee/69119

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69119

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hinnapakkumiste koostamine ja vastuvõtmine


Ootused kandidaadile

  • hea arvutikasutusoskus
  • hea suhtlemisoskus
  • töökus
  • kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
  • eelnev kogemus hinnapakkumiste koostamisel
  • elektrialased teadmised


Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • töötulemustest sõltuvat töötasu
  • meeldivat kollektiivi


Tööpakkumise number
#69119
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Eelarvestaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!