Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804611

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusprojektide mahuarvutused;

  • Hankijate ja allhankijatega suhtlemine

  • Ehitusprojektide ajagraafikute ja hinnapakkumiste vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine;

  • Kasuks tuleb eelarvestamise töökogemus;

  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;

  • Väga hea eesti keel;

  • Väga hea organiseerimisvõime;

  • Väga hea arvutioskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (AutoCAD, MS Project; soovitavalt BIM programmide kasutamise oskus);

  • Soovitatavalt vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu, boonuseid;

  • Huvitavat ja pingelist tööd arenevas ettevõttes;

  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd;

  • Nooruslikku ja professionaalset meeskonda;

  • Vajadusel erialast täiendkoolitust ja kodukontori võimalust;

  • Kaasaegseid töötingimusi;

  • Sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Palume kindlasti lisada oma CV-le palgasoov.

Tööpakkumise number
#804611