Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58682

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eriprojektide hinnakalkulatsiooni teostamine;
Metallkonstruktsioonide hinnapakkumine -eelarvestamine;
Tehniliste alternatiivide ja riskide hindamine;
Olemasoleva andmebaasi haldamine ja uuendamine;

Ootused kandidaadile

erialane haridus;
kasuks tuleb eelnev töökogemus;
väga hea suhtlemis- või meeskonnatööoskus;
soome ,-inglise keele oskus;

Ettevõte pakub

kindlat tööd arenevas ettevõttes;
sõbralikku meeskonda ja meeldivat töökeskonda;
avatud ja positiivseid kolleege;
konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

sportlik ja elurõõmus suhtumine maailma;
saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#58682