Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514217

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mahtude arvutamine (jooniste lugemine)
  • Hindade kalkuleerimine
  • Hinnapäringute küsimine
  • Suhtlemine hankijate ja allhankijatega
  • Hinnapakkumiste vormistamine ja esitamine
  • Hinnapakkumiste analüüsimine ja arhiveerimine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt ehitusalane keskeri haridus
  • Varasem töökogemus ehitusprojektide eelarvestamisel
  • Kasuks tuleb betooni ja montaažitööde eelarvestus kogemus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus
  • Hea arvutioskus (MS Office, AutoCad)
  • Püsivus, korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus
  • Hea analüüsivõime
  • Korrektsus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti;
  • Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes;
  • Kaasaegset töökeskkonda;
  • Enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi;
  • Sõbralikku kollektiivi;

Tööpakkumise number
#514217

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

Betoteam OÜ põhitegevus on üldehitus-, betooni- ja montaažitööd, mille teostamiseks omame reaalset tööjõudu ja suuri kogemusi.
Meie missiooniks on ehitada nii, et tellija jaoks on ehitusprotsessi lõppedes tagatud maksimaalne võimalik rahulolu ja kvaliteet.

Vaata rohkem