Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24980

Tööpakkumise number

24980

Töö kirjeldus

• hangetel osalemine;
• projektidega tutvumine;
• põhjalik pakkumiste koostamine vastavalt konkreetsele hankele;
• kliendisuhete hoidmine;
• pakkumiste haldamine andmebaasis.

Nõudmised kandidaadile

Aastaid tagasi alustasid õpinguid ehituse erialal. Omandatud teadmiste praktiseerimise eesmärgil valisid töökohaks üld- ja teedeehituse valdkonnas tegutseva ettevõtte. Sinu töö sisuks praegusel ametikohal on eelarvestamine või tööde juhatamine. Tunned viimasel ajal, et arvuti kuulub Sinu heade sõprade hulka. Avastasid selle fakti läbi tiheda koostöö – uute programmide õppimisel. Kaalume tõsiselt Sinu vestlusele kutsumist, kui omad kokkupuudet MS Projecti ja AutoCad programmidega. Samuti edastad konkurente, kui valdad suhtlustasandil vene ja soome keelt ning nii kõnes kui kirjas heal tasemel inglise keelt.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku eelarvestajana professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks motiveerivat töötasu ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
4. november 2003

edukat teedeehitusega tegelevat ettevõtet Talter AS, mis omab arvestatavaid kogemusi teede-, tänavate- ja muude kattega alade ehituse ning remondi vallas. Ettevõttes töötab hetkel üle 260 põhikohaga töötaja. Alates 1999. aastast käivitati tööd Tartu esinduses, tihendati sidemeid Lõuna-Eesti koostööpartneritega ning alustati asfaltbetoonsegude tootmist ja laotamist Tartus. Talter AS alustas 2000.aastal Rakveres tegevust asfaltbetoonsegude tootmise ja teedeehitusega Virumaal. AS Talter klientidele lisaväärtuse andmiseks sertifitseeriti oma tegevus 2001.aastal “Teedeehitusprojektide juhtimise” käsitlusalal ja omistati ISO 9001-2000 kvaliteedisertifikaat.