Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53564

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • eritellimus metalltoodete hinnakalkulatsioonide koostamine
  • hinnapakkumiste vormistamine ja tähtaegne esitamine
  • alltöövõtupakkumiste organiseerimine
  • suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • iseseisvus, algatus- ja vastutusvõime
  • kohusetundlikkus, korrektsus
  • arvuti kasutamise oskus (Excel, Word)
  • jooniste lugemise oskus
  • inglise või soome keele oskus
  • kogemus eelarvestajana

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas firmas
  • head kollektiivi
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#53564