Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734961
Kaugtöö võimalus

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ehitusalaste teadmistega eelarvestajat. Eelarvestaja tööülesanded: projekt dokumentatsiooiga tutvumine, objektide eelarvete koostamine, klientidega suhtlemine, läbirääkimine kuni lepinguni, koostööpartneritele hinnaküsimiste koostamine, küsimine ja suhtlemine.

Ootused kandidaadile

ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine

eelnev töökogemus eelarvestajana või assistendina

hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus

korrektsus, kohusetundlikus ja lojaalsus

väga hea organiseerimisvõime

hea arvuti kasutusoskus (Autocad, MS Project, Excel, Word)

Ettevõte pakub

Head töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi

Motiveerivat töötasu ja lisaks tulemustasu

Paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#734961