Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137039

Eelarvestaja / projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritööde mahtude planeerimine ning parimate hangete ja koostööpakkumiste välja selgitamine. Elektritööde projektide juhtimine eelarvestamisest kuni objekti lõpparuande esitamiseni juhtkonnale.

Ootused kandidaadile

Meile sobiv töötaja on
Leidlik - suudab iseseisvalt leida lahendusi probleemidele ja need ära lahendada
Keskendunud - teeb oma tööd täpselt ja korrektselt, tunneb numbreid ja oskab neid analüüsida
Hea suhtleja - ei häbene vajadusel küsida nõu ja seda ka teistele jagada. Suhtleb nii eesti kui vene keeles. Suudab probleemideta esindada ettevõtet hankijate, tellijate ja kolleegide ees.
Aus - nii iseenda, kolleegide kui tööandja vastu.
Kogemustega - on oma eelnevas töös kokku puutunud eelarvestamise ja projektijuhtimisega ning omab häid praktikalisi ja teoreetilisi erialaseid teadmisi.
Juhtimis ja läbirääkimisoskusega - saab hakkama tööliste ja objektijuhtide nõustamisega ja nende töö juhtimisega. Suudab läbirääkimistel tellijate ja hankijatega esindada ettevõtet ja leida mõlema poole jaoks sobivaid ning kasulikke kompromisse.

Korralikku põhipalka - sõltuvalt oskustest ja töö tulemuslikkusest
Preemiat - projektide kasumliku ja eesmärgipärase lõpuleviimise eest
Autokompensatsiooni - isikliku sõiduauto kasutamise eest töösõitudeks
Stabiilset töökohta
Kõiki vajalikke kaasaegseid töövahendeid
Erialaseid täiendkoolitusi
Arenemisvõimalust

Lisainfo

Me väärtustame inimesi kes teevad tööd mis neile meeldib ja nad teevad seda rõõmuga. Toetades tööandja eesmärke on garanteeritud tööandja igasugune võimalik toetus ja abi sinu enda eesmärkidele, soovidele ja muredele. Ausus, austus ja töötahe on võtmesõnad, et meist võiksid saada väga head kolleegid!

Tööpakkumise number
#137039

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem