Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39217

Eelarvestaja - projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelarvestaja- projektijuhi töö esimesel aastal on peamiselt hinnapakkumiste koostamine ja osalise hõivatuse perioodidel ka mõne väikesemahulise objekti juhtimine.
Vastavalt kogemuste kasvule ja seoses muudatustega ettevõtte tööjaotuses saab töötajast põhikohaga ehitustööde projektijuht

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on ehitusalase keskeri- või kõrgema haridusega või lähiajal vastavat kooli lõpetamas

Oluline on kandidaadi valmisolek tööle pühenduda,rakendada ja arendada oma erialaseid teadmisi ning õppida ehitustööde juhtimiseks vajalikke oskusi.

Töö sobib kandidaadile, kes on nõudlik iseenda ja teiste vastu, on oma töös süsteemne ja täpne, oskab oma seisukohti argumenteeritult põhjendada ja on valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • Eneseteostusvõimalust
  • Stabiilset tööd
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Tööks vajalikku koolitust
  • Meeskonna tuge

Tööpakkumise number
#39217