Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177978

Eelarvestaja-projektiinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituslike alumiinium- ja teraskonstruktsioonide eelarvestamine ja konstrueerimine.
Toote jooniste koostamine
Suhtlemine tarnijatega

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane eri- või kõrgharidus
  • Soovitavalt eelnev kogemus alumiiniumkonstruktsioonide projekteerimisel või valmistamisel
  • Joonestusprogrammide kasutamisoskus
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Algatus- ja otsustusvõimeline
  • Valmisolek meeskonnatööks ning korrektsus tööülesannete täitmisel
  • Nõutav eesti ja inglise keel (kasuks tuleb soome keele oskus)

Arenemis- ja karjäärivõimalusi noores, kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Palun saatke avaldus koos CV ja palgasooviga

Tööpakkumise number
#177978