Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114686

Tööpakkumise number

114686

Töö kirjeldus

• betooni konstuktsioonide ja eriosade (küte, vesi, kanal) mahtude arvutamine;
• kogu vajamineva informatsiooni hankimine objekti kohta (objektiga tutvumine);
• materjalide hinnaküsimiste tegemine;
• ehituse omahinna eelarve koostamine;
• pakkumiste vormistamine ja tähtaegne esitamine;
• töösseminevate objektide dokumentatsiooni ettevalmistamine üleandmiseks projektijuhile;
• tagasiside kogumine ehitusplatsilt oma arvutatud objektidelt ühikhindade ja materjali koguste kohta;

Nõudmised kandidaadile

• ehitusalane kesk- või kõrgharidus ning töökogemus tegevusvaldkonnas;
• ehitusprotsesside ja materjalide tundmine;
• arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Project, AutoCad, e-mail, Internet, failihaldus);
• hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas;
• pingetaluvus ja analüüsivõime;
• meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

• täiendõppe võimalusi;
• kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
• konkurentsivõimelist palka ja stabiilset sissetulekut;
• stabiilset töökohta;
• huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas firmas;

Lisainfo

www.samet.ee

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 18000 EEK kuus