Eelarvestaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516823

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

projektide eelarvete ja hinnakalkulatsioonide koostamine

materjalide ja alltöövõttude hinnapäringute koostamine ja läbirääkimised

mahtude arvestamine joonistelt

hinnapakkumiste analüüs ja arhiveerimine

suhtlemine hankijatega

projektide kasumlikkuse analüüs

tootmis- ja materjalinormide määramine

kulude jälgimine ja optimeerimine

materjalide ja seadmete vajaduse arvestamine

valmisolek töölähetusteks

Ootused kandidaadile

ehitusalast kõrgharidust või selle omandamist

head meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskust

korrektsust, kohusetundlikkust ja lojaalsust

süsteemset mõtlemist, tehnilist taipu ja analüüsioskust

projektide ja jooniste lugemise oskust

head arvutikasutusoskust (AutoCAD, MS Project, Excel, Word)

head eesti-, inglise- ja soome keele oskust

B-kategooria autojuhiluba

isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

vaheldus- ja vastutusrikast ning huvitavat tööd arenevas ehitusfirmas, toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#516823

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2018

Baunet OÜ on usaldusväärne ettevõte, kes pakub ehitusteenust Eestis, Soomes ja Euroopas. Põhitegevusteks on hotellide, laevade ja restoranide siseviimistlus ja sisustustööd.

Vaata rohkem