Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635054
Kaugtöö võimalus

Eelarve osakonna vanemspetsialist (ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks)

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • ameti juhataja käskkirjaga määratud haridusasutuste kureerimine ning
haridusasutuste juhtide nõustamine eelarvealastes küsimustes;
  • kureeritavate haridusasutuste tasuliste teenuste hindade esitamine
kinnitamiseks;
  • kureeritavate asutuste varade ja nõuete jälgimine ja dokumentide kontroll
ning vormistamine;
  • Tallinna linna eelarves palka saavate töötajate õppelaenu põhiosa
kustutamise protsessi korraldamine;
  • eralasteasutuste kuludokumentide ja erahuvikoolide toetuste õiendite
menetlemine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonda kui Sul on:

  • kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel;
  • algatusvõime, oled korrektne, aus ning täpne;
  • hea arvuti kasutamise oskus ametikohal kasutatavate programmide ja
andmebaaside ulatuses (Excel, Word, SAP, e-arvekeskus jne).

Kandideerimiseks esita:
  • motiveeritud avaldus;
  • elulookirjeldus (CV).

Huvitavat ning mitmekülgset tööd, eneseteostus- ja arenguvõimalusi, sõbralikke kolleege, ühisüritusi ning kaasaegset töökeskkonda Tallinna südames.

Lisainfo

Töökoht on tähtajaline - ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks

Tööpakkumise number
#635054

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Tallinna Haridusameti tegevusvaldkonnaks on haridusküsimuste korraldamine Tallinnas ning alus-, üld-, kutse- ja huvihariduse administreerimine ameti hallatavates asutustes. Meie väärtused on kompetentsus, usaldusväärsus, eesmärgipärasus, koostöö ja hoolivus.

Vaata rohkem