Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126142

Eelarve koostamise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lamineeritud plaadist korpusmööbli kalkulatsiooni koostamine
  • Kauba tundmine
  • Kauba komplekteerimine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus korpusmööblitootmise valdkonnas on kohustuslik
  • ausua ja kohusetundlikkus
  • Vene ja eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kiirus ja täpsus
  • Arvuti kasutamisoskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • intensiivset tööd kiiresti arenevas firmas
  • energilist ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Kohtla-Järvel

Tööpakkumise number
#126142